Головна / Про програму

Про програму

Українсько-польська програма “Step to EU” (Крок до Євроінтеграції) – унікальний проект, метою якого є надання можливості українцям отримати якісну освіту в сфері управління, а також диплом ступеня бакалавра польського вищого навчального закладу, навчаючись в Україні. Вступ здійснюєтся без іспитів і ЗНО, на основі співбесіди (можливий онлайн формат). Навчання проходить українською мовою (на третьому курсі частина предметів викладається польською мовою). Дипломи визнаються як в Україні, так і за кордоном. У країнах Європейського Союзу дипломи не вимагають підтвердження (нострифікації).

Що отримує студент, вступивши на програму?

Вступ

Вступ без сертифікатів ЗНО та вступних іспитів

Можливості

Можливість отримання диплома бакалавра польського ВНЗ, навчаючись в Україні

Якість

Високоякісна освіта за міжнародними стандартами

Розвиток

Вивчення англійської та польської мов (рівень B1-B2)

Курси і практика

Оплачувані закордонні практики. Додаткові сертифіковані курси

Перспективи

Допомога в працевлаштуванні в Європі і Україні

Стипендія

Отримання європейської стипендії для кращих студентів

Навчання

Навчатися можна на денній, денно-дистанційній, заочно-дистанційній формах з будь-якої точки світу

Які спеціальності пропонує програма?

Адміністративний менеджмент

Менеджмент безпеки підприємства

Економіка та організація підприємства

Менеджмент туристичної індустрії та готельно-ресторанної справи

Інформаційні технології в менеджменті

new

Вартість навчання

Денна та денно-дистанційна

форми навчання

3000 зл / навчальний рік

Для студентів денної форми навчання аудиторії обладнані усім необхідним для комфортного навчального процесу.

Заочно-дистанційна

форма навчання

2400 зл / навчальний рік

Для студентів денно-дистанційної та заочно-дистанційної форми навчання проходить за допомогою простих у використанні інтернет-сервісів.

Вартість навчання в гривневому відповіднику встановлюється станом жовтень поточного року і фіксована для всіх спеціальностей.

Також під час вступу вноситься обов’язковий одноразовий внесок в розмірі 200 злотих.

Як стати студентом програми?

1

Заповнити форму зворотного зв’язку на сайті

2

Зібрати і подати до приймальної комісії документи

3

Пройти усну співбесіду

4

Укласти договір про навчання

5

Здобувати освіту 🙂

Кожний студент після вступу підписує офіційний договір з навчальним закладом українською та польською мовами, отримує студентський квиток (Legitymacja Studencka) і залікову книжку (Indeks)

Поширені питання

?

Для чого потрібен Європейський диплом?

Наявність Європейського диплома – це гарантія для потенційного роботодавця в тому, що у випускника є високоякісна освіта та  професійні навички. Дипломи, отримані на території ЄС, визнаються в усьому світі і здатні забезпечити своєму власникові успішну кар’єру.

?

Які документи потрібні для вступу?

Для того, щоб стати студентом Україно-польської програми “Step to UA”, абітурієнт повинен подати до приймальної комісії такі документи:

 1. Заява на вступ (можна заповнити Online).
 2. Атестат про повну середню освіту з додатком (оригінал)
 3. Нотаріально завірений переклад Атестата про повну середню освіту з додатком.
 4. Скан-копія першої сторінки закордонного паспорта.
 5. Скан-копія внутрішнього паспорта (паспорт старого зразка: всі сторінки, на яких є інформація; ID-карта: дві сторони + виписка про місце реєстрації / прописки)
 6. 4 фотографії 3.5х4.5 (в електронному та паперовому форматі)
?

Якого зразка буде диплом?

Після завершення навчання кожний випускник отримує Європейський диплом ступеня «бакалавр». Акцентуємо вашу увагу на тому, що це буде саме Європейський диплом, а не «диплом європейського зразка», який можна отримати в українських ВНЗ.

?

Які переваги має Європейський диплом?

Європейський диплом дозволить вам побудувати успішну кар’єру як в Україні, так і в країнах Європейського союзу. Диплом, виданий в країні ЄС, звільняє вас від необхідності нострифікувати (визнавати) його в європейській країні при працевлаштуванні. В Польщі даний диплом дає низку пільг при переїзді в країну (наприклад, не потрібно здавати іспит на знання польської мови при отриманні дозволу на проживання резидента ЄС і працевлаштування без прив’язки до конкретного роботодавця).

?

Чи є можливість отримувати стипендію?

Так! Кращі за успішністю студенти можуть претендувати на стипендію.

?

В яких країнах можна пройти стажування?

На даний момент для проходження літнього оплачуваного стажування представлені такі країни, як Туреччина, Іспанія та Болгарія. Даний список регулярно поповнюється.

Хочете дізнатися більше про програму?
Залиште свій номер і ми зв’яжемося з Вами!

Натискаючи кнопку «Відправити» Ви підтверджуєте згоду
на обробку Ваших персональних даних

Навчання в Польщі для українців

Навчання в Польщі – які дисципліни викладаються і що це дає в майбутньому?
Вибір навчального закладу після школи дуже важливий для визначення ролі людини в суспільстві. Правильний вибір допоможе вам отримати необхідні знання в тій сфері, яка максимально комфортна для вас, а ось помилка може коштувати дорого – деколи доводиться ще раз вступати до університету.
Більшість українців віддають перевагу вітчизняним вишам, не беручи до уваги альтернативу. А дарма, тому що навчання в Польщі після 11 класу – це чудова нагода не тільки отримати якісну освіту, а й з часом перебратися в Європу, адже польський диплом визнається і в країнах ЄС. На щастя, навчання в Польщі – це не так і складно, і ми розповімо про деякі його особливості.

Освіта в Польщі для українців – які переваги?

 • Якщо ви задумалися щодо вступу до польського ВНЗ, то варто дізнатися деякі деталі, які потрібні для цього. Отже, відзначимо головні переваги:
 • Не потрібно складати іспити чи ЗНО – найголовніший козир при виборі університету. Адже дуже часто абітурієнти задаються питанням: «що робити, якщо не здав ЗНО?» Часто трапляється, що буквально декількох балів не вистачає для вступу до ВНЗ на обрану спеціальність. Щоб не йти в інший університет або йти на нецікаву професію, можна вибрати навчання в Польщі.
 • Диплом бакалавра європейського ВНЗ – це куди краще, ніж український аналог. У випадку з європейським дипломом, ви можете влаштуватися на роботу не тільки в Україні чи Польщі, а й в будь-якій країні, яка знаходиться в ЄС. Більше перспектив – більше шансів на щасливе життя.
 • Можливість поєднувати навчання і роботу. У деяких українських університетах практично неможливо одночасно і вчитися, і працювати. Навчання в Польщі українською мовою дає можливість вибрати не тільки очну, але і заочну форму навчання, і в обох випадках ви можете вчитися дистанційно.
 • Навчання в Польщі російською чи українською. Здавалося б, що для навчання в польському вузі потрібно обов’язково знати польську або англійську. Однак, заняття проводяться українською та російською мовами, а значить вам не потрібно додатково вивчати іноземну для того, щоб розуміти інформацію.

Що для цього потрібно? По-перше, скористатися програмою для студентів Step to EU – унікальний курс, розрахований, в першу чергу, на студентів з України, які хочуть отримати диплом польського зразка. Це відмінний варіант, куди можна поступити без ЗНО, оскільки тут не потрібні сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання або вступні іспити. Крім того, не обов’язково залишати рідне місто і переїжджати в Польщу – вчитися можна не виходячи з дому, головне – якісний інтернет.

Дисципліни, які вивчаються в польському ВНЗ

Отже, ви зацікавилися навчанням в Польщі, проте далі потрібно визначитися зі своєю спеціальністю. Програма Step to EU пропонує такі спеціальності:

 1. Менеджмент безпеки підприємства – діяльність, яка стикається з ключовими лініями управління компанією. Це стосується економічної, інформаційної, політичної, техногенної, психологічної, науково-технічної та ряду інших сфер, які необхідні для успішного ведення бізнесу.
 2. Інформаційні технології в менеджменті – область управління компанією, яка орієнтована на збір, управління і розподіл інформації. Тут поєднуються всі рішення, які необхідні на кожному з етапів управління організацією.
 3. Менеджмент туристичної індустрії та готельно-ресторанної справи – організація поїздок для туристів з усього світу. Хоч пандемія і внесла свої корективи на подорожі по світу, це все ще залишається дуже популярним напрямком. Крім того, менеджер в цій сфері буде затребуваний, оскільки він відстежує, які країни на даний момент відкриті для в’їзду і де у вас не виникне проблем через бажання відвідувати нові місця.
 4. Менеджмент готельно-ресторанної справи – експерт в сфері вирішення організаційних питань в місцях зупинки  і харчування для туристів – готелях і готелях. Такі фахівці затребувані, адже саме до їхніх послуг будуть вдаватися як відвідувачі, так і власники закладів.
 5. Економіка та організація підприємства –  ефективне управління всіма підрозділами підприємства в конкурентному зовнішньому середовищі.
 6. Менеджмент адміністрування – процес управління бізнесом, який включає в себе контроль і нагляд за діловими операціями та іншими сферами, такими як бухгалтерський облік, фінанси і маркетинг.

Навчання в Польщі за спеціальністю “Менеджмент” – саме на цю сферу орієнтована українсько-польська програма “Step to EU”. Однак, зі збільшенням попиту виросте і різноманітність професій, що означає, що з часом будуть додаватися й інші спеціальності, так що ви зможете знайти професію, яка буде вам до душі.

Навчання в Європі для українців – що для цього необхідно?

Залишається останній крок для того, щоб стати студентом польського ВНЗ – подача документів. Отже, для цього потрібно:

 • Подати пакет документів. Сюди входять скан-копія закордонного паспорта, скан-копії внутрішнього паспорта, атестат, перекладений на польську мову і завірений нотаріусом, 4 фотографії формату 3.5х4.5 і заяву на вступ, яке можна заповнити онлайн.
 • Пройти усну співбесіду. Це абсолютно не така стресова ситуація як здача іспитів. Шанс на успіх куди вище, і є ще одна перевага – його можна пройти онлайн.
 • Оплатити навчання. Навчання в Польщі тільки на контрактній основі, однак ціна навіть нижче, ніж у деяких українських університетів. Денна форма навчання обійдеться в 21 000 грн. за рік, а заочно-дистанційна – 18000 грн. Також потрібен одноразовий внесок у розмірі 200 злотих – це близько 1500 грн.

Після виконання всіх цих пунктів (оплата навчання, звісно, відбувається вже після вашого зарахування) у вас більше не буде питання «не здав ЗНО, куди поступити?» – ви станете повноцінним студентом польського ВНЗ, навчаючись в Україні. Відзначимо, що замість 4 років навчання (як прийнято в Україні), в Польщі програма розрахована на 3 роки. Таким чином, навчання в Європі для українців – не просто нездійсненна мрія, а реальний шанс на переїзд в одну з європейських країн після завершення навчання. Можна залишитися і в Україні, ставши висококласним фахівцем – вибір залишається за вами, але можливостей у вас буде набагато більше, ніж у випускників українських університетів.