Главная / Пізнавальна екскурсія на «Модерн-Експо»

Пізнавальна екскурсія на «Модерн-Експо»

Студенти розом із викладачем Тетяною Супрунюк відвідали підприємство СП ТОВ «Модерн-Експо» − міжнародний холдинг, який виготовляє торговельне обладнання з використанням інноваційних технологій. Компанія з великими та реалістичними планами, що впевнено підкорює Європу та країни СНД. Завдяки потужним виробничим потужностям «Модерн-Експо» забезпечує близько 3000 робочих місць, піклується також про розвиток своїх працівників.

Мета візиту студентів на підприємство  − це спілкування з менеджерами-практиками, отримання досвіду, а також наочно познайомитися усіма технологічними процеси при виробництві високоякісної продукції, які відбуваються на підприємстві.

Екскурсанти відвідали виставку, на якій представлено основні види продукції компанії: торгові та складські стелажі, касові бокси, устаткування з нержавіючої сталі, холодильне та POS-обладнання, яке експортується до відомих міжнародних компаній світу.

Студентів зацікавили сучасне високотехнологічне обладнання, сировина, міжнародні стандарти безпеки та якості продукції. На власні очі побачили процес виробництва, який справді вражає своєю масштабністю, рівнем автоматизації процесів, використанням сучасних технологій.

Візит був пізнавальним і мотивуючим. Для студентів особливо важлива можливість проходження виробничої та технологічної практики на цьому підприємстві та влаштування на роботу у майбутньому. GO TO MODERN!