Головна / Сутність Українсько-польської програми навчання

Сутність Українсько-польської програми навчання

Наближається літо – це пора не лише відпусток і спекотних сонячних днів. Це пора, коли приймається важливе рішення щодо майбутнього, а саме вступу у вищий навчальний заклад для здобуття професії. Професії, яка дасть можливість успішно жити будуючи кар’єру, реалізуючись в роботі.

Багато цікавих і привабливих пропозицій є на ринку освітніх послуг. Українські і закордонні виші пропонують перспективні спеціальності, програми розвитку, дозвілля для захоплюючого студентського життя. Здобуття українцями вищої освіти в навчальних закладах Європейського Союзу стає все більш актуальним в сучасному освітньому просторі.

Як результат багаторічної співпраці з польськими навчальними закладами, створено спільну українсько-польську програму підготовки бакалаврів «Крок до євроінтеграції», яка успішно працює вже більше дев’яти років і дає можливість українським студентам отримати диплом польського навчального закладу, навчаючись в Україні за спільними навчальними планами.

Особливістю цієї програми є те, що тривалість навчання лише три роки. В навчанні основний акцент здійснюється на фахові дисципліни, які чітко відповідають освітньо-професійній програмі спеціальності.

Цей стандарт підготовки бакалаврів у Європі дає можливість українським студентам швидше отримати вищу освіту, швидше почати працювати і здобувати професійний досвід.

А з огляду, що є три форми навчання (денна, заочна і дуальна (з елементами дистанційної форми навчання), то професійний досвід можна отримувати і під час навчання.

У межах навчального процесу для підкріплення теоретичних знань практичними навиками, гарантують проходження практики в готельно-ресторанних комплексах Туреччини, Болгарії, Словаччини.

Студенти протягом трьох років кожного літа можуть виїжджати на практику, отримувати практичний досвід ведення бізнесу, управління персоналом, фінансами на підприємствах за кордоном, заробляти гроші на оплату за навчання та особисті потреби, і після завершення практики отримати Сертифікат для подальшого працевлаштування.

Заробітна плата під час стажування становить від 400 до 600 доларів в місяць. За півроку, за умови, що проживання і харчування є безкоштовними, можна заробити пристойну суму, відпочити, отримати багато гарних вражень і знайти нових друзів з різних куточків Європи.

За якісне навчання, активність у науковій та громадській роботі студенти можуть претендувати на СТИПЕНДІЮ.

Для отримання стипендії необхідно виконати наступні вимоги:

  • середній бал навчання 4,75 і вище;
  • участь у конференціях, перемоги на олімпіадах;
  • участь у студентському житті, громадських заходах, волонтерстві.

Випускники україно-польської програми «Крок до євроінтеграції»:
– здобудуть європейський диплом ступеня «бакалавр» економічної спеціальності польського навчального закладу, який визнається більше ніж у 150 країнах світу;
– отримають сертифікати про проходження закордонних практик, які будуть підтвердженням першого досвіду при працевлаштуванні;
– отримають сертифікати про проходження семестрового навчання у навчальному закладі Словаччини, які підтвердять якість підготовки фахівця;
– за бажанням продовжать навчання на здобуття ступеня «магістр» в українському навчальному закладі та отримають диплом державного зразка;
– опанують англійську і польську мову на рівні ділового спілкування;
– здобудуть інноваційні знання, вміння і досвід у веденні бізнесу за кордоном;
– розширять коло спілкування, познайомляться з новими людьми з різних країн Європи;
– зможуть працевлаштуватись або відкрити власну справу в Україні або за кордоном.