Головна / Вступ на навчання: з якими труднощами можна зіткнутися і як їх уникнути?

Вступ на навчання: з якими труднощами можна зіткнутися і як їх уникнути?

Початок навчання в університеті – важливий етап в житті кожного з нас. Саме тут ми отримаємо знання, які будуть важливими у професійному майбутньому та допоможуть стати успішним і кваліфікованим фахівцем. Звичайно, це не просте завдання, адже труднощі починаються з самого початку, а саме – зі вступу. Існуюча ймовірніть не здати ЗНО, автоматично позбавляє вас можливості вступити у ВНЗ  України і практично закриває шлях отримати вищу освіту. Виходом є те, що можна вступити на навчання на  Українсько-польську програму “Step to UA” і отримати європейський диплом польського навчального закладу, навчаючись в Україні. Це чудова нагода для тих, хто  не зміг успішно здати ЗНО, бажає отримати вищу освіту та реалізувати себе та свої сили, працюючи як в Україні, так і за кордоном.

Що потрібно, щоб вступити на Українсько-польську програму “Step to UA”?

Вступ без сертифікатів ЗНО!

Для вступу потрібно подати такий пакет документів:

 • Анкета вступника.
 • Оригінал Атестата про повну загальну середню освіту з додатком.
 • Нотаріально завірений переклад на польську мову Атестата повну загальну середню освіту з додатком.
 • 4 фотографії формату 3,5х4,5 (в електронному та паперовому вигляді).
 • Ксерокопія Паспорта громадянина України.
 • Ксерокопія Закордонного паспорта громадянина України.

Для вступу на навчання не потрібно здавати іспити, зарахування здійснюється на підставі проходження співбесіди, яку можна здійснити навіть онлайн. Погодьтеся, це набагато простіше, ніж здати ЗНО і вступний іспит, який є в деяких ВНЗ.

У скільки обійдеться навчання Українсько-польській програмі “Step to UA”?

Відразу відзначимо, що вступити на навчання можна виключно на контрактній основі. Однак, тут є низка переваг, за які варто заплатити:

 1. Європейський диплом, який відкриває перед вами великі перспективи. З ним ви можете без проблем влаштуватися на роботу як в Україні або Польщі, так і в будь-якій іншій європейській країні – український аналог документа не дає такої можливості.
 2. Оплачувана практика в європейських компаніях – ви зможете отримати не лише цікавий та корисний досвід, але й оплату за свою працю. А якщо добре себе зарекомендуєте, то відразу знайдете місце роботи.
 3. Підвищення рівня знань – те, заради чого і вступають до університету. Завдяки Українсько-польській програмі “Step to EU” ви отримаєте диплом бакалавра та реальні і потрібні для фахівця знання.
 4. Іноземні мови. Хоча без вивчення польської мови не обійтися, основна кількість дисциплін викладаються українською або російською мовами, а на останньому курсі будуть викладатись предмети і польською (для вас це буде додатковою компетенцією) . Однак, і це не все: тут можна значно поліпшити рівень володіння англійською мовою.
 5. Форма навчання. Ви можете вчинитись як на денній, так і на заочно-дистанційній формі. Це  допоможе вам поєднувати навчання з роботою.
  При цьому, вартість навчання є теж вагомою перевагою. Адже тривалість навчання є три роки, тому і вартість є прийнятною:
  – 18 000 грн. – рік навчання на денній формі навчання.
  – 15 000 грн. – рік навчання на заочно-дистанційній формі навчання.

До оплати входить ще одноразовий реєстраційний внесок у розмірі 200 злотих.

Всі студенти будуть зараховані в WSSG W PRZEWORSKU і перебуватимуть протягом навчання в базі POL-on – загальній інформаційній системі про науку Польську.

Порядок початку навчання

Отже, ви вирішили вступити на навчання на Українсько-польську програму “Step to EU”, і тепер варто дізнатися, з чого все починається і які наступні кроки:

31 серпня (для денної форми) та 25-30 сентября (для заочно-дистанційної форми)  відбудеться ознайомча співбесіда.

 • Після оплати реєстраційного внеску, 1 вересня для студентів денної форми навчання  розпочнеться навчання. Для заочно-дистанційної форми –  1 жовтня. Саме з 1 жовтня обидві форми будуть офіційно зараховані в WSSG W PRZEWORSKU.
 • Традиційно в жовтні відбудеться Інавгурація нового навчального року в Польщі (запрошені будуть всі охочі відчути урочистість події).
 • Підписанням договору про навчання і отриманням студентського квитка розпочинається студентське життя.
 • Після підписання договору йде оплата навчання відповідно до того, як ви вказали в договорі.

Після цього вашим головним завданням буде старанно вчитись, адже всі формальності вже виконані. Додамо, що навчання в Польщі триває три роки, тоді як в Україні – 4 роки. За цей час ви встигнете перейнятися європейською культурою і отримаєте все необхідне для щасливого життя не тільки в Україні, але і в країнах Європейського союзу.